FUARLARDA BİZ

KUALA LUMPUR ULUSLARARASI KİTAP FUARI

KUALA LUMPUR ULUSLARARASI KİTAP FUARI

Bu yıl 40’ıncısı düzenlenen Kuala Lumpur Uluslararası Kitap Fuarı için Malezya’daydık. Yayıncı dostlarımızla görüştük, yeni yayıncılarla tanıştık ve ajansımızı tanıttık. Telif ve temsil görüşmeleri yaptığımız fuar ajansımız için oldukça verimli geçti.

BOOKFEST ULUSLARARASI KİTAP FUARI

BOOKFEST ULUSLARARASI KİTAP FUARI

Introtema ekibi olarak bu sene 18’incisi düzenlenen Bookfest International Book Fair için Budapeşte’deydik. Romanya’nın en büyük kitap fuarı olan Bookfest’te Matca Literature Magazine’iin podcast programına konuk olduk.

TUNUS ULUSLARARASI KİTAP FUARI

TUNUS ULUSLARARASI KİTAP FUARI

Tunus Uluslararası Kitap Fuarı'nda yayınevlerini ziyaret ettik, misafirlerimizi ağırladık ve onlarla yeni projelerimizi paylaşarak şu ana kadar yaptıklarımızdan bahsettik. Senegal Ulusal Standını ziyaret ettik. Böylece Introtema olarak bir fuarı daha güzel anılarıyla geride bıraktık.

EURASIAN KİTAP FUARI

EURASIAN KİTAP FUARI

Introtema Ajans olarak Eurasian Kitap Fuarı'nda ziyaretçilerimizi ağırladık, yayınevleri ile görüştük ve gelecek projelerimiz hakkında konuştuk. Ulusal ödüller kazanmış, Kazakistan'ın genç yazarlarından Zawre Törehan ile tanıştık. Değerli yayıncı dostlarımızla standlarında buluştuk ve Özbekistan milli standını ziyaret ettik.

2023 SELANİK KİTAP FUARI

2023 SELANİK KİTAP FUARI

2023 Selanik Kitap Fuarı'nda yayıncı dostlarımızla buluştuk. Ekibimiz için çok yoğun ve verimli geçen bu fuarda eski dostlarımızla yeniden görüşme fırsatı yakalarken, birçok yeni dost edindik ve ajansımızı tanıttık.

2023 BOLOGNA ULUSLARARASI ÇOCUK KİTAPLARI FUARI

2023 BOLOGNA ULUSLARARASI ÇOCUK KİTAPLARI FUARI

2023 Bologna Uluslararası Çocuk Kitapları Fuarı'nda yayıncı dostlarımızla buluştuk. Kültür ve Turizm Bakanlığı standında yayıncı ve yazarları ağırladık. “Çocuk kitaplarının çevirisine teşvik eden nedir ve kimdir?” üzerine konuştuk.

MASKAT KİTAP FUARI

MASKAT KİTAP FUARI

2023 Maskat Kitap Fuarı'nda yayıncı dostlarımızla buluştuk ve edebiyatta telif haklarının korunması ve telif hakları kuruluşları üzerine konuştuk.

RABAT KİTAP FUARI

RABAT KİTAP FUARI

Kuzey Afrika’daki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Rabat Kitap Fuarı'nda Fas’ta aktif olarak çalışan 100’e yakın yayıncı hakkında bilgi edindik ve yarısına yakınıyla görüşme ve tanışma fırsatı yakaladık.

2023 ABU DABI KİTAP FUARI

2023 ABU DABI KİTAP FUARI

Dünyanın en büyük uluslararası kitap fuarlarından biri olan 2023 Abu Dabi Uluslararası Kitap Fuarı'nı geride bıraktır. Onur ülke olarak Türk edebiyatını birçok yayıncıya tanıttık, yeni dostlar edindik ve eski dostlarımızla görüşme fırsatı bulduk. Projelerimiz ve gelecek planlarımız hakkında konuştuk. Introtema Ajans olarak kendimizi tanıttığımız fuarda kurucumuz Muhammed Ağırakça telif alımı ve satımı üzerine bir konuşma yaptı. Yeni telif anlaşmaları imzaladığımız, yeni temsiller aldığımız ve dünyanın farklı yerlerinden bir çok yayıncıyı bir araya getiridğimiz Abu Dabi Kitap Fuarını güzel anılar ve tecrübelerle geride bıraktık.

2023 TAHRAN KİTAP FUARI

2023 TAHRAN KİTAP FUARI

2023 Tahran Kitap Fuarı'nda İranlı yayıncılarla tanıştık ve Introtema olarak ajansımızı tanıttık. Fuarda hem yeni dostlar edindik hem de İran yayıncılığı ile ilgili bilgi sahibi olduk.